7 лайфхаків для наречених
Кожна пара прагне, щоб день шлюбу був ідеально запланований і став незабутньою подією. Все добре, але не треба забувати, що це лише… один день! Тож не зіпсуйте всього періоду заручин плануванням весілля.
Ви заручилися? Вітаємо! Але що далі…
Момент заручин, це без сумніву, один з найбільш піднесених (і стресуючих) моментів у житті кожної пари. Планування шлюбу і весілля незабаром рушить (або вже рушило) повним ходом. На що звернути увагу, щоб плідно використати час заручин? Ось кілька підказок, які допоможуть вам приготуватися до дня Шлюбу, як і до кожного дня після нього.
Не дозвольте, щоб планування весілля стало центром вашого періоду заручин. Кожна пара прагне, щоб день шлюбу був ідеально запланований і став незабутньою подією. Все добре, але не треба забувати, що це лише… один день! Найважливіше почнеться після нього, коли кожного наступного дня ваше подружжя буде продовжуватися. Плануючи період заручин, сконцентруйтесь більше на тому, щоб якнайкраще приготуватись до подружнього шляху, ніж до самого дня Шлюбу.
Добре пройдіть Курс приготування до життя у подружжі. Передшлюбні науки – це не тільки папірець, як часто вважають. Добре пройдені (особливо у формі практичних занять) вони дадуть вам чудовий матеріал для праці над своїми стосунками. Вони вкажуть вам теми і місця у ваших стосунках, які вимагають діалогу і опрацювання, дозволять вам розпочати розмову на теми, які ви порушували рідко або яких взагалі не торкалися.
Говоріть про свої очікування. Чим швидше ви «викладете на стіл» свої очікування, надії і побоювання, пов’язані з подружжям, тим більше шансів, що ви досягнете в ньому успіху. Чим краще твій наречений пізнає тебе перед одруженням, тим кращим партнером буде у подружжі. Обговоріть домашні обов’язки, звичаї і взірці, які ви виносите з батьківських сімей, очікування, які маєте щодо роботи і батьківства.
Пізнайте свої слабі сторони. Жоден з вас не досконалий, а чим швидше ви припините прикидатись і відкриєте свої слабкості, тим краще. Хтось мудрий колись сказав, що «команда настільки сильна, як її найслабша ланка». Якщо хочете, щоб ваше подружжя було сильне і здорове, мусите пізнати свої слабкості, щоб могти над ними працювати і змінювати їх на свою користь.
Моліться разом. Чим раніше ви почнете молитися разом, тим легше вам буде це вдаватись. Молитва – це щось дуже інтимне і особисте і часто парам важко молитися «удвох». Та все ж, вона має велику силу як у періоді заручин, так і потім у подружжі.
Нехай над вашим гнівом не заходить сонце. Сперечайтесь, але намагайтеся не прощатися і не лягати спати, поки не помиритеся. Чим довше ви носите в серці не пробачену провину, тим важче її пробачити. Нехай слова «перепрошую» і «вибачаю» постійно будуть у вашому «словнику наречених».
Не бавтеся в сім’ю. Спільне життя перед шлюбом і статеве співжиття можуть забрати у вас гарну сферу, яка повинна бути зарезервована для подружжя. Якщо ви мешкали разом до цього часу, то наважтеся прийняти рішення про припинення цього до шлюбу. Це непросте рішення, але ті, хто його прийняв, збирають добрі плоди у подружжі.
Переклад з польської.
Джерело deon.pl