Cвяткування 10-ї річниці «Школи Народжувати»

У суботу, 20 жовтня 2018 року Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, відвідав парафію свщмч. Йосафата (м. Львів, вул. Замарстинівська, 134) у рамках святкування 10-ї річниці «Школи Народжувати».
Цей вид соціального служіння при парафіях покликаний формувати культуру відповідального батьківства серед молодих подружжів. Протягом цих років при парафії свщмч. Йосафата (а з 2017 – при церкві блаженного Миколая Чарнецького) такі курси приготування до пологів пройшло понад 500 пар. Деякі з них вже стали багатодітними сім’ями. З часом супровід пар перетворився у спільноту взаємопідтримки сімей.
Разом з викладачами інших філій прийшла привітати та підтримати випускників засновниця «Школи Народжувати» в Україні лікар НаПроТехнолог Зореслава Городенчук.
Під дитяче гомоніння, з яким вміло собі давали раду аніматори творчої студії «Руда Панда» та волонтери з парафіяльної молодіжної спільноти «Світло Христа», батьки мали змогу поспілкуватись з викладачами та поділитись між собою практичним досвідом.
Після привітань та свідчень сімей випускників Школи владика завершив Вечірню в подяку за Дар Життя. У своїй проповіді Архиєрей наголосив, що чудотворним покровителем матерів при надії та пологах є святий Герард, і відтепер «Школа Народжувати» матиме свого офіційного святого заступника.
Також владика порівняв 10 років діяльності Школи до Трояндового ювілею, де пелюстки квітів – це наші діти, колючки на стеблі – наші різні життєві випробування. Але стебло – зеленого кольору, кольору надії та Святого Духа.
Наприкінці кожній сім’ї було уділено Архиєрейське благословення та побажання множити та ростити майбутню спільноту.

Повідомив Максим Бондаренко, Координатор Осередку Відповідального Батьківства ЛА УГКЦ

Світлини Устима Хаварівського

Джерело: ugcc.lviv.ua