“Форум сімей 2017”. Стартуємо!

“Форум сімей”-захід,  який став чудовою традицією ,коли сотні сімей спільно відпочивають,здобувають та діляться  новим досвідом і враженнями. Цьогорічне планування розпочалося  22 лютого 2017 року в приміщенні Патріаршого дому, по вулиці Хуторівка 35б.

Участь в обговорені брали організатори заходу: голова Комісії  УГКЦ у справах родини  – отець д-р Богдан Тимчишин, секретар-референт Юлія Земба, голови і лідери про родинних рухів в  УГКЦ: подружжя  Зеновій та Віра Кузимків – “Подружні Зустрічі “; подружжя  Роман та Наталя Прокопів – “Рух християнських сімей“;  Руслан Держко та Катерина Романишин від  спільноти “Кана”;  та Мирон Шкробут представник спільноти “Рух Світло Життя- Домашня Церква”

Учасники  зустрічі мали можливість обговорити ключові моменти проведення події. Оскільки 2017 рік в УГКЦ присвячений темі соціального служіння, то й головна тема цьогорічного форуму має назву: “Я та дім мій будемо служити Господеві”.  Були визначенні основні напрямки, формат заходу та обговорювалось місце його проведення.

Форум сімей 2017 обіцяє бути цікавим, тож слідкуйте за подальшими анонсами цієї події, що традиційно відбувається на завершення “Тижня подружжя”.