«Любов та Повага» – Х Міжнародний Форум Тато.нет

17 листопада у Варшаві близько тисячі татів різних професій та різних країн зібралися разом в одному місці, де всі мали змогу поспілкуватись, ділитися досвідом, відверто розмовляючи про те, як бути кращими батьками на щодень. Гаслом цьогорічного ювілейного Форуму були «Любов та Повага». Чи на повагу треба заслужити, чи це є право від зачаття належне кожній людині? Чи ми, як батьки належно дбаємо про себе, щоб мати змогу дбати про тих, кого ввірив нам Господь?

Окрім цікавих і пізнавальних виступів головних доповідачів, було багато робочих тематичних груп, виступів-свідоцтв та можливості для неформального спілкування і ділення досвідом. «Абетка Батьківських клубів» – стала у пригоді як найбільш практична для групи татів з України. До речі, цього ювілейного року, група татів-лідерів від «Осередку Відповідального Батьківства» та Комісії Родини УГКЦ на чолі з о.Василем Нестером та Максимом Бондаренком виявилась найчисельнішою з іноземних делегацій.

При парафіях та Центрах Підтримки Сімей Карітасу в УГКЦ вже створено та активно діють п’ять Тато.клубів, формуючи батьків бути героями для своїх дітей на щодень.

Як результат участі у Форумі, натхнені позитивним досвідом наших колег з Польщі, ми почали працю над реалізацією потреби, щоб вже в наступному році і в Україні багато інших відповідальних татів, які є в нашій Церкві бодай на рівні Львівської Архиєпархії мали змогу зібратись разом та поділитись досвідом як бути ще кращим батьком на щодень. Слава Богу, відповідна команда лідерів в нашій Церкві для цього вже є сформована.

Максим Бондаренко,
координатор «Осередку Відповідального Батьківства»