Прочани довірилися Господу і пройшли молячись нічну прощу Львів-Страдч

У ніч з 28 на 29 жовтня 2017 р.Б. відбулася ХІІ нічна піша проща родин з Собору Святого Юра до відпустового місця села Страдч, організована референтурою у справах родин та родин мігрантів Львівської архієпархії у співпраці з паломницькою спільнотою “Самбір-Зарваниця”.

Був звичайний осінній день, моросив дощ, а до Собору Святого Юра з’їжджалися паломники з з Болехова (Івано-Франківщина) Дрогобича, Стрия, Самбора, Золочева, з Сімферополя, з Тернопільщини, та  інших районів. О 18 годині у залі при Соборі Святого Юри розпочалась робоча зустріч координаторів прощі “Самбір-Зарваниця”.Провадив зустріч духовний опікун прощі, священик Киїівської архієпархії отець Антон Борис. Працювали над прощею 2018 року Божого. А тим часом прочани долучалися і наповнювали Собор Святого Юра. Організатори прощі не сподівалися, що у такий холодний, дощовий, осінній день буде стільки багато паломників. Долучились до прощі понад 170 осіб. У молитовну дорогу відважилися дуже духовно сильні прочани, які щиро довіряли Господу і знали, що з Богом завжди легко. А серед них брати-семінаристи.

О 21 годині проща вирушила від Собору Святого Юра до Страдчу вулицями вечірнього Львова. Духовний провід забезпечували о. Тарас Фітьо, референт у справах родин та родин мігрантів Львівської архієпархії та о. Антон Борис, духовний опікун прощі “Самбір-Зарваниця”. Це було щось надзвичайно миле: у молитві, піснях, у опіці духівників та супроводі Львівської патрульної поліції колона вірян прямувала до Страдчу.

У селі Рясна-Руська нас зустрів настоятель церкви отець Зиновій, пригостив нічних Божих мандрівників чаєм, кавою, солодощами та ще й обдарував своїми авторськими книжками. Працю в групах проводили у школі с. Рясна-Руська, паломники перепочили та роздумували над духовними темами.  Велику подяку за нічний притулок паломників адресуємо директору школи Ігорю Васильовичу Хоружому.

Молитовна ніч промайнула дуже швидко, хоч була видовжена на одну годину переведенням часу на зимовий період. Світанок паломники зустріли на Страдецькій горі. Отці-духівники прощі разом зі парохом о. Іваном Колтуном відслужили Божественну Літургію.

Повідомила координатор прощі Марія Гапук

Детальніше: palomnyk.at.ua

Фото: Ліля Гуцол