Рік буде добрим, якщо кожен чинитиме добрі діла. (Папа Франциск)

«Дорогі брати й сестри, благодатного вам Нового року! А рік буде добрим мірою того, як кожен з нас старатиметься, з Божою допомогою, день-за-днем чинити добро», – сказав Папа Франциск після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 1 січня 2017 р., додаючи:

«Таким чином будується мир, кажучи своїми вчинками “ні” ненависті та насильству, й “так” – братерству та примиренню. Цього дня п’ятдесят років тому блаженний Папа Павло VI розпочав відзначення Всесвітнього Дня Миру, аби скріпити спільне заанґажування у будування мирного й братерського світу».

Святіший Отець пригадав, що у цьогорічному посланні з цієї нагоди він запропонував «прийняти ненасильство, як стиль політики на користь миру». «На жаль, – додав Глава Католицької Церкви, – насильство завдало удару також і в цю ніч побажань і надії жорстоким терактом у Стамбулі. Із смутком запевняю духовну близькість турецькому народові, молюся за численні жертви й поранених, і за всю країну, що перебуває в жалобі. Прошу Господа підтримати всіх людей доброї волі, які сміливо закочують рукави, щоб долати лихо тероризму, цю криваву пляму, яка огортає світ тінню страху та розгубленості».

З окремим привітанням Папа звернувся до учасників маршу «Мир по всій землі», організованої Спільнотою святого Еґідія, складаючи їм подяку за їхнє свідчення, а також подякував організаторам різних ініціатив і молитов за мир.

Джерело: Радіо Ватикан , CREDO