«Свобода і Дисципліна» для кожного і на щодень. ІХ Міжнародний Форум Ініціативи Тато.нет

30 вересня 2017 року, неподалік Варшави відбувся ІХ Міжнародний Форум Ініціативи Тато.нет під назвою «Свобода і Дисципліна».

Понад 700 татів з різних країн, здебільшого з Польщі: політики, підприємці, актори, духовні авторитети, тати простих робітничих професій – зібралися разом в одному місці та усі на рівних спілкувались, ділились досвідом, відверто розмовляючи про те, як бути кращими батьками на щодень. Що для кожного з нас, тобто, для мене особисто означають слова Свобода і Дисципліна? Що так насправді мені дає справжню Свободу (по суті, незалежність від негативних звичок та впливів) і добровільно дисциплінує (не дітей, а саме мене, як батька), щоб бути тим позитивним прикладом для власних дітей? На пленарних засіданнях виступали такі моральні світові авторитети, як о.Юзеф Августин (єзуїт, реколектант), Джошуа Бейкер (автор концепції практичного мінімалізму на щодень), Шейн Берклей (тренер з фінансової грамотності для дітей) та багато інших. Окрім виступів прелегентів було багато робочих тематичних груп, виступів-свідоцтв та можливості для неформального спілкування.

Були і тати з різних куточків України. Львівську Архиєпархію УГКЦ гідно представила група п’ятьох татів на чолі з о.Тарасом Фітьом – головою Комісії Родини та Максимом Бондаренком, координатором «Осередку Відповідального Батьківства» разом з активними татами-лідерами з родинних спільнот та клубів. Окремо варто зазначити вклад козака Віталія Тиманя, батька 8ми дітей та лідера Тато.клубу спільноти Домашньої Церкви у Львові, котрий не зважаючи на серйозні виклики зі здоров’ям (в очікуванні на наступну операцію на серце) приїхав та виступив перед повним залом татів, даючи свідоцтво свого відповідального Батьківства.

Нагадуємо, що у Львівській Архиєпархії при парафіях активно діють 3 Тато.клуби: церква свщмч. Йосафата (оо.Редемптористи, контакт – Максим Бондаренко), церква св.Онуфрія (спільнота Домашньої Церкви, контакт – Віталій Тимань) та в Щирцях (парафія Пресвятої Трійці, контакт – о.Тарас Фітьо).

Тато.нет – Ініціатива для чоловіків, які прагнуть на щодень бути ще кращими батьками для своїх дітей та чоловіками для своїх дружин. Пропагує позитивний образ відповідального батька у сьогоднішньому суспільстві.

Підготував – Максим Бондаренко.

Фото – Богдан Молочій.