У Крилосі просили благословення для родин

Після спільної молитви Голова комісії у справах родини ієрей Юрій Прилепський подякував Владиці за звершену Літургію та присутність. В свою чергу, Архієрей уділив своє архиєрейське благословення в “Чині благословення родин в ювілеї їхнього подружнього життя” та склав вітальні слова усім присутнім родинам, особливо ювілярам. Так наймолодшою ювілейною родиною була пара, що відзначала 10 років продружнього життя, а найстаршою 50 років. Цікаво, що серед ювілейних подружніх пар були і священичі сім’ї. Відтак кожна пара зокрема підходила до Владики, а він їх благословляв.

Участь у прощі взяли також і спільноти нашої Архієпархії, зокрема “Лицарі Колумба”, “Міжнародний реколекційний рух «Подружні зустрічі»” Івано-Франківський осередок, спільнота «Рух Світло-Життя Домашня Церква».

На завершення прощі всі мали нагоду послухати чудові християнські та патріотичні пісні у виконанні священичого тріо «Промінь Милосердя». Зважаючи на прохолодну погоду, віряни зігрівались, кружляючи в колі під запальні пісні наших священнослужителів.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ