У Києві відбудеться хода на захист сім’ї

У суботу, 2 червня 2018 року, в Києві відбудеться щорічна Всеукраїнська хода на захист прав дітей і сімей, яка пройде під гаслом: «Щаслива родина – здорова Україна!»

МЕТА ХОДИ – звернути увагу суспільства та влади на моральні і духовні основи сім’ї та шлюбу як союзу чоловіка і жінки, необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей. Окрім цього, в Україні вже давно назріло питання підвищення рівня державної сімейної політики. Адже, органи влади разом із громадськістю не повинні стояти осторонь суспільних проблем.

Варто відзначити, що згідно останніх соціологічних досліджень 98,6 % українців поставили сім’ю на перше місце серед своїх життєвих пріоритетів. Водночас, сім’я є найбільшою цінністю для українців серед усіх інших соціальних і особистих благ (дані Центру Разумкова).

Збір всіх охочих долучитися до Ходи розпочнеться о 9:45 на Софіївській площі в Києві, де відбудеться невеликий святковий концерт та розваги для дітей. Після цього з 11:00 учасники Ходи на чолі з главами Церков і релігійних організацій пройдуть центром столиці до площі Конституції, що біля Верховної Ради. По завершенні ходи на учасників очікує дальше  святкування Дня сім`ї, яке відбуватиметься на території Патріаршого собору Воскресіння Христового.

Цього року Всеукраїнська хода на захист прав дітей і сімей відбудеться вже втретє. Акція проводиться за ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та за підтримки громадських і благодійних організацій України. До організації Ходи долучилася також Комісія УГКЦ у справах родини.

Подібні марші на захист сімейних цінностей вже відбулися в інших містах України, а саме, у Тернополі, Івано-Франківську, Вінниці, Хмельницькому, Кам’янці-Подільському.

У Всеукраїнській ході  планується участь більше як 10 тисяч людей, багато з них приїдуть з різних регіонів України.

Запрошуємо долучитися до цієї акції усіх вірних, які бажають виступити на захист сімейних цінностей. Для цього Єпархіальними Комісіями родини УГКЦ буде організовано перевезення автобусами  осіб, які виявлять бажання взяти участь у Всеукраїнській Ході у Києві.

За детальною інформацією просимо звертатися  до Комісії УГКЦ у справах родини за тел. 097 76 61 768