У Львові запрошують до співпраці майбутніх патронатних вихователів, а також шукають кандидатів у батьки-вихователі

Відділ «Служба у справах дітей» Львівської міської ради запрошує до співпраці людей, які готові стати патронатними батьками для дітей. А також шукає кандидатів у батьки-вихователі для створення нового дитячого будинку сімейного типу.

В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання,  якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя. Тому відділ «Служба у справах дітей» Львівської міської ради запрошує до співпраці людей, які готові стати патронатними батьками для дітей – на сайті Львівської міської ради створено окрему кнопку «Патронатна сім’я», де усі охочі можуть ознайомитись з інформацією про патронат та заповнити заявку кандидата.

Окрім того, є необхідність пошуку кандидатів в батьки-вихователі для створення нового дитячого будинку сімейного типу у Львові. Тому охочих просять ознайомитись з постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу» (зі змінами) та звернутися у відділ «Cлужба у справах дітей» департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради за телефонами: 297-58-83; 235-40-40.

Джерело:http://city-adm.lviv.ua/news/society/social-sphere/245994-u-l-vovi-zaproshuyut-do-spivpratsi-majbutnikh-patronatnikh-vikhovateliv-a-takozh-shukayut-kandidativ-u-bat-ki-vikhovateli