Відбулася зустріч для сімей про щасливе подружжя

У неділю 17 вересня відбулася зустріч для сімей в приміщенні Українського Католицького Університету (вул Хуторівка,35), яку підготував о.Олег Федоренко на тему: “Щасливе подружжя. Творити разом з Богом”.

У своєму зверненні до сімей о.Олег Федоренко закликав кожного бути поруч зі своїм подругом, так як Бог є з кожним з нас. Це не вимагає надзусиль, але допомагає утвердити своє дарування один одному. І таке дарування є творенням разом з Богом. Адже Бог дарує себе кожному з нас. Так і ми, даруючи свій час, зусилля, увагу наслідуємо Бога і творимо добро і щастя для свого чоловіка чи дружини.

Зустрічі для сімей відбуваються два рази в місяць, кожної першої і третьої неділі місяця. Організатори зустрічей – Рух християнських сімей за активної підтримки Комісії родини УГКЦ ЛА та Комісії у справі родини УГКЦ.

Запрошуємо всіх бажаючих на зустрічі сімей, які проходять в приміщенні Українського Католицького Університету (м.Львів, вул.Хуторівка, 35) . Наступна зустріч відбудеться 1 жовтня.  В програмі:
10:30 – Свята Літургія
11:45 – легкий фуршет
12:30 – 14:00 – Зустріч для сімей./Паралельно програма для дітей, по віковій категоріях.