Відбулись дні духовної віднови для сімей в Івано-Франківську

У суботу, 27 жовтня у Катехитичному центрі, що поряд з Архікатедральним собором Воскресіння Христового в Івано-Франківську відбулися реколекції для сімейних пар.

Щоби провести день в роздумах над своїм покликанням та ближче до Бога, на реколекції завітало 19 подружніх пар.

Реколекції розпочалися із Божественної Літургії, де кожен міг приступити до тайни Покаяння.

Протягом дня відбувалися науки та молитва. Їх проводив реколектант – отець Віталій Храбатин.

“Якщо з боку поглянути на людей на вулиці, то вони здаються подібними до білки, що біжить у колесі. Всі кудись спішать або не відриваючи погляду сидять в телефоні чи планшеті. Справді кожен день одне і те ж саме. Як співалось в одній пісні: “Кожен день турботи: дім, сім’я, робота”. І чим більше ми працюємо тим більше енергії затрачаємо, клопоти збільшуються і здається кінця і краю їм не має. Так мало часу залишається на себе, на своїх рідних…чоловік не має часу на дружину і навпаки, а разом вони не мають часу на Бога”, – розповідає о. Юрій Прилепський, Голова комісії у справах родини Івано-Франківської Архієпархії.

Подружні пари мали можливість трошки зупинитись, виділити час на Бога та один на одного і просто побути разом в тиші молитви, слухання Слова Божого, спілкування один з одним.

Як повідомили організатори, подібні заходи будуть продовжуватися й надалі. Не виключено, що й в інших містах чи, скажімо, в гірській місцевості.

Джерело: catholicnews.org.ua