Вперше у Чернігові

У дні з 12 по 14 грудня 2016 року відбулась  перша в історії Комісії Української Греко-Католицької Церкви у справах родини  зустріч голів єпархіальних комісій у м. Чернігів, скерована на розвиток напрямку праці з чоловіками.

О. Володимир Мальчин віце-канцлер Курії Верховного Архиєпископа Києво-Галицького УГКЦ, керівник Відділу організаційних питань і протоколу а  також духівник спільноти «Лицарі  Колумба» став натхненником та провідником зустрічі.

«Лицарі Колумба є найбільшою в світі католицькою братерською організацією заснованою в США преподобним отцем Майклом Дж. Маꥳвні в 1882 році. Членами Лицарів Колумба є понад 1,8 мільйони членів, котрі зібрані у 15 000 рад в 14 країнах світу.» – розповідає о. Володимир.

me9r-dwl58s

wty169ck_c0

Процес заснування в Україні організації «Лицарі Колумба» був розпочатий ще попереднім Главою УГКЦ Блаженнішим Любомиром Гузаром, який в серпні 2005 року, під час 123-ї Верховної конвенції «Лицарів Колумба»,  що проходила в Чикаго, США, запросив лицарів розпочати свою діяльність в Україні. Ця ініціатива пізніше була підтримана Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом Шевчуком та Митрополитом Мечиславом Мокшицьким зі сторони Римо-Католицької Церкви. Майже 100 чоловіків в Україні стали лицарями, серед них, також Блаженніший Святослав Шевчук та Мечислав Мокшицький набули першого та другого ступеня.

mmwsvnswmemnrosmk71ywa

exmtwiqptuw

Благодійність ● Єдність ● Братерство ● Патріотизм – саме ці перераховані людські якості є основою праці та служіння спільноти. Створені ними програми по підтримці церкви та сім’ї  «Будуємо Домашню Церкву» для оновлення парафіяльного життя через зміцнення християнських сімей,також скеровують свою діяльність на захист життя та служіння для молоді за допомогою оплати стипендій, опіки молодіжних спільнот, літні сімейні табори та ще багато іншого.

gsodqga6fte

hefzags_dma

koos3kcwdbo

Ділення досвідом та історію створення спільноти лицарів ті труднощі і радості, які ставались на їхньому шляху о. Володимир Мальчин свідчив для того, щоб учасники семінару мали змогу зрозуміти, що сучасним чоловікам необхідно бути задіяними в житті Церкви і надзвичайно  великим даром та водночас місією є згуртувати тих прагнучих людей. Саме це стає мотивацією та обов’язком  для голів єпархіальних комісій родини створити подібні осередки праці з чоловіками на своїх Архиєпархіях, Єпархіях та Екзархатах.

Попри таку насичену та мотивуючу  працю неперевершений та теплий прийом затишного міста Чернігів дав можливість оглянути всі його значні споруди та місця такі як Спасо-Преображенський собор, Іллінський монастир і Антонієві печери, Вал на високому березі зачарованої Десни, Катерининська церква та багато інших визначних місць. Гостинно прийняли у стінах монастиря сестри Згромадження Чину Найсвятішого Ізбавителя (редемптористми) а також мали нагоду відвідати Монастир святих апостолів Петра і Павла отців редемптористів настоятелем якого є о. Петро Лоза.

5wfcqp9wt-4

b22otjwsw7i

r5jkvkump4e

vohwtkt6ilq

cifwrhnbzsw

9vp82yaj7k0

flhnqx1xmlk

nb5mjgizr4q

fg-qw79grse

xlt6ct9k1dc

hytdkl7ygnq

qkmlfffdkfs

Watch Full Movie Online Streaming Online and Download