Як провести спільну відпустку?

 

Тобі подобаються гори і активний відпочинок, а він любить море і лежати на пляжі? Як це узгодити?

Як до цього часу ви проводили відпустку?

Розмову про майбутній відпочинок варто розпочати від розповіді один одному про те, як ви раніше проводили відпустку. Чи це був час спокійного відпочинку, чи може, ви прагнули якомога більше всього відвідати і побачити? 

Важливо те, як ви проводили канікули зі своїми батьками. Які з них викликають у вас приємні спогади, а про які ви б хотіли забути? Розмовляючи про різні види відпочинку, ви дізнаєтеся про вподобання один одного, про те, що вам підходить, а що ні.

Він хоче в гори, а вона – на море?

Часто виявляється, що ми думаємо про відпочинок зовсім по-різному. Той, хто працює за комп’ютером, мріє про те, щоб нарешті трохи порухатись. Той, хто має активну роботу, прагне зупинитися і відпочити.

Варто поговорити один з одним, щоб потім не бути неприємно враженим і не мати зайвих претензій до іншого. Ми можемо сваритися через те, що хтось любить море, а хтось – гори, а можемо спільно знайти місце, в якому побачимо і одне, й інше.

Чи існує компроміс?

Може трапитись так, що маємо зовсім різні смаки щодо проведення відпустки. Чи існує компроміс? Варто вийти назустріч потребам іншого, бо коли кожен з вас відійде на пару кроків від себе, то є шанс, що ви зустрінетесь посередині.

Часом варто відкласти плани на відпустку, про яку ви давно мріяли і придумати щось завсім нове, ваше спільне. І не йдеться про те, щоб їхати до Африки, бо цього хоче інша особа, у той час, коли ви не витримуєте високої температури. Не йдеться про те, щоб робити щось наперекір собі, але про те, щоб зробити щось разом.

 

Домашнє завдання

Обговоріть наступні питання:

Як до цього часу виглядала твоя відпустка? 

Як любиш відпочивати, а чого хотів би уникнути? 

Як ти проводив канікули з батьками? Як їх згадуєш?

Як уявляєш собі наш спільний відпочинок? Чого побоюєшся, а на що очікуєш? 

Переклад з польської.

Джерело