Неймовірна зустріч-семінар для подружніх пар

В Семінарії Святого Духа у Львові 10 грудня відбулась неймовірно насичена зустріч-семінар для лідерів-лекторів. На  ній були присутні активні сім’ї  не лише зі Львова, а також зі Стрия, Дрогобича, Луцька, Пустомит, Миколаєва, які служать, чи хочуть служити іншим подружжям України.

Організатори щорічного заходу –  Рух християнcьких сімей (rukhsimey.org.ua) та Комісія родини ЛА УГКЦ, за активної підтримки Комісії у справах родини УГКЦ.

Першу частину зустрічі цікаво і натхненно провели подружжя  Романа та Наталі Прокопів. Почали з теми “Чому ми це робимо?” На це питання знайшли понад п’ятдесят відповідей. “Яка наша мотивація?” В першу чергу через високий відсоток розлучень (близько 60%); велика кількість звернень про уневажнення шлюбу в Церкві. А це вже впливає на нас: наших рідних, друзів, знайомих, а в майбутньому наших дітей.

img_4416 img_4406

“Наша мета і бажання – протидіяти цій сумній статистиці.  Ми віримо, що Божа сила може змінити життя кожної сімї!”

img_4408 img_4414

img_4467

Як одна сім’я може почати зміни навколо себе і впливати на інших? На ці та інші запитання свідчили сім’ї, що беруть активну участь у  зустрічах для сімей з різних парафій. Активно ділилися та обмінювалися досвідом, баченням, вмінням та планами.

img_4422

img_4438

Бог не кличе кваліфікованих, Бог кваліфікує покликаних

g-iktn8bavs

 

 

“От, стою при дверях і стукаю: як хто почує голос мій і відчинить двері, увійду до нього і вечерятиму з ними він зо мною.” (Книга Одкровення 3:20)

 

 

 

 

img_4461

Другу частину семінару про ораторську майстерність публічного виступу  дуже цікаво, практично, доступно провела тренер Світлана Незабитовська.

Всі учасники семінару залишилися дуже задоволені, здобувши нові знання, отримавши натхнення та підбадьорення до нової праці,  та дуже  вдячні організаторам і тренерам.

img_4459

img_4446 img_4449

img_4447 img_4444

img_4410 img_4420

Розповідь про зустріч-семінар, фоторепортаж: Ліля Гуцол