Відбулася проща для спільноти “Матері в молитві”

У монастирі Чину св. Василія Великого в Улашківцях – відпустовому місці Бучацької єпархії, відбувся VIII з’їзд парафіяльних спільнот «Матері в молитві». Прочани вирушили до Улашківців від катедрального cобору після благословення о. д-ра Мирослава Думича та відповідального за діяльність спільнот «Матері в молитві» в Бучацькій єпархії о. Степана Котика.

На прощу в Улашківці прибули матері з різних куточків Бучацької єпархії. Тут відбувалася насичена програма: спільна молитва матерів, Вечірня, Божественна Літургія, Хресна дорога, освячення води, нічні чування та ін. По завершені молитви матерів про славну історію монастиря та чудотворні ікони  Матері Божої Улашківської та Івана Хрестителя присутнім розповів о. Теодозій Крецул, ЧСВВ.

Після Вечірні була освячена хоругва спільноти «Матері в молитві» Бучацької єпархії, яку вишила п. Марія Полева з с. Поділля Заліщицького району.

В Улашківцях відбулася зустріч прочан з Єпархом Бучацьким Дмитрієм (Григораком). У своєму зверненні до матерів він сказав, що дуже важливо в час різних війн, конфліктів та гендерних ідеологій не «опускати рук» в молитві, адже триває грандіозна боротьба на духовному рівні і попросив усіх матерів бути стійкими й витривалими в ці нелегкі часи. Як приклад Владика пригадав жінкам уривок зі Святого Письма, де йдеться про війну з амаликитянами (Вих. 17, 8-13).

Учасники прощі висловили подяку за організацію такої зустрічі Оксані Пахольчак-Стасишин, яка є єпархіальною ревнителькою спільноти «Матері в молитві» у Бучацькій єпархії, духівнику єпархіальної спільноти о. Степану Котику та всім, хто сприяв проведенню цього паломництва.

 

Джерело: Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.buchacheparchy.org.uа