Відбулось засідання Комісії УГКЦ у справах родини із представниками єпархіальних комісій

У «Патріаршому домі» міста  Львова з 23  по 25 квітня відбувалась робоча зустріч голів  комісії родини та їх представників  із Київської, Івано-Франківської, Тернопільсько-Зборівської архиєпархій також Стрийської, Самбірсько-Дрогобицької, Сокальсько-Жовківської, Бучацької, Коломийської єпархій та Одеського і  Донецького екзархатів у главі із Преосвященнішим Владикою Дмитром, єпархом Бучацьким, відповідальним синодом за сім’ю.

Протягом трьох днів, учасники мали нагоду пригадати про важливий момент взаємодії та розуміння, який є необхідним як у роботі так і в сімейному житті. Завдяки інтерактивному тренінгу «Христос між нами. Покликання до спілкування у сім’ї», який провела Оксана Бойко, секретар ПКК, Магістр соціальної педагогіки, аспірант, викладач УКУ, учасники змогли оволодіти багатьма практичними  навиками, які особливо будуть корисними у повсякденному житті та будь яких робочих моментах.

Спільно із  лідерами   про родинних рухів УГКЦ, були опрацьовані робочі моменти у плануванні ювілейного «Форуму сімей»  , які відбуватиметься 17 червня у м. Львів, а також обговорено участь Комісії УГКЦ  у справах родини у  Всеукраїнській ході на захист прав дітей та сім’ї, яка проходитиме 2  червня у м. Київ.