Відбувся сімейний табір в Моршині (Фоторепортаж)

Вже традиційно, в кінці липня – на початку серпня відбувається сімейний табір, організатори “Рух Християнських Сімей” за підтримки  Комісії УГКЦ родини . Цього року табір проходив в містечку Моршин, в санаторії “Київ+”. Серед учасників  були родини зі Львова, Пустомит, Дашави, Києва, Новояворівська, Коломиї, Стрия, Нововолинська… Загалом близько 150 осіб. Також в таборі було чотири священики, духівники РХС : о.Роман Фігас та о.Андрій Коваль, також о.Дмитро Романко,  і о.Орест Демко з Дашави.
‌Програма була насичена, але водночас цікава та легка для сприйняття. Кожного ранку відбувалася Божественна Літургія, була змога сповідатися і приступити до причастя. Слухали та обговорювали теми: “Я і мої відносини з Богом”, “Я і мої стосунки з подругом: Хто і що наповнює мої стосунки у шлюбі?”, “Сімейні Фінанси “, “Я і мої стосунки з дітьми: Статеве виховання”, “Я і мої стосунки з іншими сім’ями: як я можу впливати на інших?”. Також організатори не забули про відпочинок. Був час  на екскурсію, і на романтичний вечір, веселі старти для сімей, перегляд фільму, похід на річку, та просто спілкування. З дітками займались аніматори  тоді коли батьки були присутні на цікавих лекціях для дорослих.
На завершення організували творчий вечір, на якому свої таланти показували майже всі учасники табору, від немовлят до їхніх батьків.

‌Останній вечір був присвячений діленню враженнями та відгуками про табір. Молоді сім’ї, та ті, котрі вперше були на такому таборі, були вражені, як можна так якісно провести час з дітками, духовно збагатитись, надихнутися і ще й відпочити. Дехто ділячись не міг стримувати сліз, бо не очікували, що отримають такі емоції, і заряд для своєї сім’ї. Адже на таборі були сім’ї, котрі мають три, чотири, п’ять та навіть вісім діток. Довго не хотіли розходитись, спілкувались, не вірилось, що так швидко промайнув тиждень і завтра вже додому. Особливо не хотіли їхати діти, адже дуже весело і цікаво провели час та знайшли багато нових друзів. Всі з нетерпінням чекають наступного табору, та навіть запропонували проводити зимовий і літній варіант. Слідкуйте за новинами та приєднуйтесь до відпочинку зі своєю сім’єю.
Фоторепортаж : Ліля Гуцол